Trido - český výrobce fasádních vrat

Datum: 13 9 2023

Se vzrůstající popularitou zavěšených fasád vzrůstá také poptávka po vratech, která jsou na první pohled zcela skrytá ve fasádě.

Trido fasádní vrata navrhuje a vyrábí. Vždy se jedná o unikátní technické řešení požadavků a je zde nutná spolupráce s architektem, projektantem a stavební firmou, která realizuje fasádu domu.

Dřevem obložená fasáda garáže postavené na původním půdorysu vesnického domu skrývá 2 široká garážová vrata. Jak tato vrata pracují, můžete vidět na videu:


Jak probíhá realizace fasádních vrat Trido?

Při poptávce fasádních vrat potřebujeme znát navržené řešení pláště domu a obkladový materiál. Na základě tohoto vypracuje technická kancelář Trido projekt, který je zdarma přiložen k cenové nabídce (výkres poskytujeme v PDF). 

Během stavby se připraví konstrukce pro vrata, které jsou vyrobena a namontována s připravenými úchyty pro zavěšení obkladu. Vlastní obložení většinou provádí stavební firma společně s fasádou. 
Trido po dokončení obkladu vrata seřídí a předá…

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies