STROPNÍ VYTÁPĚNÍ / CHLAZENÍ

Datum: 20. 9. 2023

Systém metalického stropního vytápění a chlazení SAPP se skládá z bílých nebo černých hliníkových lamel, které pokrývají celou plochu stropu a tvoří tím finální pohledový konstrukční prvek. V každé jednotlivé lamele je instalováno potrubí o průměru 12x1,25mm pro distribuci topné nebo chladící vody. Systém je doplněn o tepelnou izolaci ve vrchní části vč. montážní konstrukce. Systém zároveň plní úlohu akustického a designového prvku a hodí se tak do většiny nebytových prostor jako jsou administrativní a komerční budovy, showroomu, restaurace, školy apod.

Jedná se tedy o teplovodní systém, který můžete napojit na jakýkoliv teplovodní zdroj vytápění. V případě napojení na tepelné čerpadlo je možné v rámci jednoho stavebního kroku vytvořit i plnohodnotný systém chlazení. Systém v režimu vytápění pracuje na principu sálání, kdy se nejprve ohřívají osálané konstrukce interiéru a ty následně ohřívají vzduch

Systém je možné kombinovat s ostatními stropními prvky jako je osvětlení, vzduchotechnické vyústky, požární systémy, reproduktory atd.

 
V rámci našich služeb umíme nabídnout:
    -   projekční práce v rozsahu DSP nebo DPS
    -   technickou podporu na stavbě před realizací
    -   inženýrskou činnost během realizace
    -   montáž na klíč
    -   návrh systému regulace 

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies