Set příslušenství GARDEN

Datum: 15 11 2023

Vše co potřebujete v jedné praktické sadě
 ● Přemýšlíte kam se zahradním nářadím? Díky výhodnému startovacímu setu Start s 23 kusy háků, držáků a boxů pověsíte vše, co zatím nemá v garáži nebo dílně své dané místo. Stačí vzít hák, zacvaknout do panelu, pověsit nářadí a je hotovo.
 ● Set Start obsahuje pouze příslušenství, jeho součástí nejsou závěsné panely. Proto doporučujeme zkombinovat s kompletním řešením stěny Hareo Wall Kit. Získáte všestranný a praktický závěsným systém. 
 
Set příslušenství obsahuje
 ● 5× Hák Simplo 10 se zámkem Fortis
 ● 5× Hák Simplo 5 se zámkem Fortis
 ● 1× Držák Konia XL se zámkem Fortis
 ● 4× Háček Paulo
 ● 1× Hák Pluria se zámkem Fortis
 ● 1× Hák Pluria+ se zámkem Fortis
 ● 1× Hák HamoDuo 10 se zámkem Fortis
 ● 1× Hák HamoDuo 20 se zámkem Fortis
 ● 1× Hák Hamo PRO se zámkem Fortis
 ● 1× Hák Horto se zámkem Fortis
 ● 1× plastový box Pixa
 ● 1× plastový box Pixina
 

S Hareo WallKit a setem GARDEN pověsíte všechno zahradní nářadí a mnohem víc... 
 ● Žádné hadice na zemi, žádné hrábě opřené o zeď. Jen krásný a čistý prostor, který zase slouží svému účelu. Závěsná sada Hareo WallKit je připravená na to, abyste na ní zavěsili zahradní nářadí, které jinak nemají své dané místo. Stačí zkombinovat s praktickou sadou GARDEN a máte pořádek. 
 ● Kromě zahradního nářadí na háky a držáky uložíte další nářadí a vybavení, které jinak nemá svoje místo. I když začnete se základním setem, úložný systém můžete kdykoliv jednoduše rozšířit a pověsit další věci jako jsou jízdní kola. lyže, ruční nářadí, velké předměty a další. Nemusíte se přizpůsobovat. Systém Reponio se přizpůsobí vám!

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies