Sendvičové panely P-SYSTEMS WS

Datum: 21. 2. 2024

Stěnové protipožární sendvičové panely P-SYSTEMS WS s izolačním jádrem z minerální vaty jsou vhodné pro realizaci obvodových plášťů budov a vnitřních příček se zvýšeným požárním zatížením. Panel je složen ze dvou profilovaných, oboustranně žárově pozinkovaných, lakovaných plechů tloušťky vnější 0,60 mm, vnitřní 0,50 mm a izolační výplně z minerální vlny s vysokou objemovou hmotností nad 120 kg/m3. Po slepení tvoří všechny tři vrstvy kompaktní celek.

Typy profilů (obr. 5)
„L“- LINEÁRNÍ TRAPÉZ
„M“- MIKRO TRAPÉZ
„H“- HLADKÝ POVRCH

Protikorozní ochrana ocelového plechu
Ocelové plechy jsou oboustranně chráněny pozinkováním a finální povrchovou úpravou polyesterovým lakem nebo z ocelového nerezového plechu.

Oboustranné žárové pozinkování:

- o celkové hmotnosti 275 g/m2 zinku pro finální povrchové úpravy PES, PES-HD, PVDF, PUR-PA, PVC a PLASTISOL pro exteriérové plochy

- o celkové hmotnosti 100 g/m2 zinku pro finální povrchové úpravy PES pro interiérové plochy

Finální povrchová úprava lakováním:

- PES (polyester) povlaková vrstva nanesená v tloušťce do 15 µm na žárově pozinkovaný ocelový plech. Standardní povrchová úprava do interiéru. Poskytuje dobrou korozní odolnost a adhezi. Třída korozní odolnosti RC 2 a odolnosti UV záření RUV 2.

- PES-HD (High Duriability) povlaková vrstva nanesená v tloušťce do 25 µm na žárově pozinkovaný ocelový plech. Vyšší korozní odolnost a flexibilita. Odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Třída korozní odolnosti RC 3 a odolnosti UV záření RUV 3.

- PVDF (polyvinyliden difluorid) povlaková vrstva nanesená v tloušťce do 35 µm na žárově pozinkovaný ocelový plech. Vysoká chemická odolnost pro náročné klimatické podmínky v prostředí s vyšší UV zátěží, relativní vlhkostí a vysokými teplotami. Kvalitní stálost barev a lesku. Třída korozní odolnosti RC 4 a odolnosti UV záření RUV 4.

- PUR-PA (polyuretan, polyuretan/polyamid) povlaková vrstva nanesená v tloušťce do 50 µm na žárově pozinkovaný ocelový plech. Výborná odolnost vůči mechanickému poškození díky strukturnímu povrchu (polyamidové částice), vůči korozi a UV záření pro náročné klimatické podmínky. Třída korozní odolnosti RC 5 a odolnosti UV záření RUV 4.

- PVC (polyvinylchlorid) povlaková vrstva nanesená v tloušťce do 150 µm na žárově pozinkovaný ocelový plech. Vhodný pro prostředí s mírně zvýšenou chemickou agresivitou.

- PLASTISOL povlaková vrstva nanesená v tloušťce do 200 µm na žárově pozinkovaný ocelový plech. Určený pro náročné klimatické podmínky, pro prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo s vysokou chemickou agresivitou. Třída korozní odolnosti RC 4 a odolnosti UV záření RUV 3.

Standardně dodávané odstíny jsou RAL 9002 / 9010 / 9006 / 9007 / 7035 / 7016 / 5010 pro vnější plech a RAL 9002 / 9010 pro vnitřní plech. Mimo standardních odstínů lze dodat jakýkoliv odstín RAL.

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies