Řešíte uložení TZB a technologických rozvodů?

Datum: 13. 9. 2023

CO JE HILTI PREFABRIKACE?

V Hilti nabízíme řešení od technického návrhu až po dodání materiálu na stavbu. Známe tak výzvy, kterým stavební projekty čelí. Neúprosné termíny dokončení, omezené možnosti pro skladování materiálu, náklady na kvalifikovanou pracovní sílu a její aktuální nedostatek, rizika nehod, plýtvání materiálem a náklady na dopravu.

Objednávání, řezání a montáž stovek podpěr pro potrubí, vzduchotechniku, kabelové žlaby a jiné konstrukce na staveništi představuje obrovskou výzvu! Spoustu času zabere třídění všech potřebných drobných komponent, nemluvě o skladování, přepravě a řezání všech nosníků na přesnou délku před jejich konečnou instalací na staveništi.

Naše služby prefabrikace, prováděné mimo staveniště v našich prefabrikačních centrech, jsou navrženy tak, aby tyto výzvy řešily - pomáhají zvýšit vaši produktivitu snížením nákladů a doby instalace a zároveň přinášejí nejvyšší standardy kvality.

Kompletní předmontáž hrazd, konzol, rámů a víceúčelových podpěr na míru, třídění správných komponent, řezání nosníků a závitových tyčí na délku - to jsou způsoby, jak vám naše prefabrikační služby pomohou ušetřit peníze a čas na vašem projektu.

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies