Porotherm Profi Thermo-UNI, zakládací malta, co se s tím nemaže

Datum: 13 2 2023

Další novinka mezi našimi produkty je tady! Nová zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI nabídne vyšší vydatnost, lepší tepelněizolační vlastnosti a navíc univerzálnost, lze ji totiž použít i pro další fáze stavby. V našem produktovém portfoliu nahrazuje maltu Porotherm Profi AM.

 

Nová zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI je univerzálním pomocníkem pro různé fáze stavby. Primárně je malta určená k založení zdiva na základové desce. Pomůže ale také se založením zdiva na stropní konstrukci a využijete ji pro uložení překladů a všechny možné opravy ve zdivu. Nabízí vylepšené tepelněizolační vlastnosti a oproti stávající maltě Porotherm Profi AM je její spotřeba při stavbě běžného rodinného domu zhruba poloviční. Nová malta šetří čas, sílu, peníze a hlavně přírodu, protože za sebou zanechává minimum odpadu v podobě prázdných pytlů. Protože stavět pořádně znamená i myslet na budoucnost.

Nová zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI patří do produktové skupiny Special (Malty a nářadí) a je k dispozici pro objednávky a prodej.

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies