Nelumbo | Fotovoltaika

Datum: 22. 11. 2023

FVE panely z půlených článků pro vyšší výkon a efektivitu i za horšího počasí
 ● Fotovoltaické panely z půlených článků (tzv. half cell) mají oproti dříve používaným technologiím delší životnost, vyšší výkon a efektivně vyrábějí elektřinu i za horšího počasí.
 
Technologie PERC pro využití více světa a dosažení vyššího výkonu při menší ploše
 ● Díky špičkové konstrukci a technologii PERC (Passivated Emitter and Rear Cell) dokáží naše panely využít k výrobě elektřiny více světla. Zadní strana článků je schopna absorbovat světlo využitelné k produkci elektřiny a elektrárna díky tomu dosahuje vyššího výkonu i při menší ploše panelů.
 
Unikátní výkon až 540 Wp
 ● S unikátním výkonem až 540 Wp (wattpeak) představují naše panely naprostou špičku v současné nabídce.
 
Výjimečná konstrukce povrchu a celo černá barva
 ● Nová generace materiálů používaných při výrobě fotovoltaických panelů zaručuje špičkovou účinnost elektrárny, konstrukce jejich povrchu a rozložení článků spolehlivě zabraňuje úbytku výkonu při nižší intenzitě slunečního svitu a odbourává degradaci výkonu v letním období. A jejich černá barva navíc na střeše skvěle vypadá!
 
Možnost instalace fasádních fotovoltaických panelů
 ● Fasádní panely lze využít nejen tam, kde střecha neposkytuje dostatečnou plochu nebo orientaci. Panely lze libovolně potisknout, a mohou tak sloužit jako elegantní designový prvek.

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies