DŘEVOHLINÍKOVÉ OKNO

Datum: 13. 9. 2023

Uvnitř příjemné dřevo, zvenku odolný hliník, profil IV 92, Uw = 0,69.

Více o produktu Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna

Máte- li hliníkové opláštění, je vaše okno bezúdržbové co se týká povrchové úpravy. Hliník chrání dřevo proti dešti, slunci a jiným nepříznivým vlivům, které mohou poškozovat barvu. Jednoduché řešení, které lehce přesvědčí i největší skeptiky v oblasti údržby dřevěných oken. Stačí 1x ročně promazat kování.

Pohled na dřevo jako přírodní materiál, vysoké hodnoty tepelné a zvukové izolace a nakonec bezstarostná údržba. To vše mluví pro kombinaci dřevo–hliník. Cena dřevohliníkových oken je vyšší, ale při investici na několik desetiletí, jakou okna určitě jsou a výhodách, které okna s hliníkovým opláštěním mají, se počáteční investice vyplatí.

Hliníkový profil je k oknu připevněn speciálními úchyty, tzn., že se rámu a křídla nedotýká a přerušuje se tak tepelný most, což je důležité pro zachování dobrých izolačních vlastností celého okna. Zároveň je zajištěno odvětrávání mezi dřevem a hliníkem.

Technický list

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies