Acrowall – Acrodoors

Datum: 3. 7. 2024

ACRODOORS – DVEŘE, KTERÉ VYDRŽÍ
 ● Dveře a zárubně dveří jsou dva komponenty budov, které jsou náchylné k poškození a vyžadují během životnosti budovy pravidelnou údržbu nebo výměnu. Jsou vhodné všude tam, kde je nutné volit vysoce odolné a snadno čistitelné antibakteriální dveře jako například nemocnice, zdravotní střediska, ordinace lékařů, centra sociálních služeb, domovy pro seniory, školy a školky, kuchyně, jídelny, laboratoře, hotely a další.
 
Ochrana dveří a zárubní
 ● Ochranné pláty lze použít i na repase stávajících dveří a zárubní a vytvořit z nich vysoce odolné dveře s novým vzhledem. Případně nové dveře z ochranných plátů nabízíme pod značkou Acrodoors.
 ● Dřevěná dýha nebo vysokotlaký laminát prostě nezvládnou stejné zacházení jako odolný Acrovyn®. Naše nárazuvzdorná deska Acrovyn chrání dveře v tisících zařízení po celém světě a šetří peníze na údržbu a nákladné opravy. Naše řešení ochrany dveří, sestavená z desek a nebo tvarovaných profilů, se mohou přizpůsobit různým stylům dveří a zárubní a velikosti.
 ● Produkt je k dispozici v široké škále jednobarevných, dřevodekorových, kovových a betonových povrchů nebo ve verzi Acrovyn® by Design, aby byla vaše ochrana dveří zcela šitá na míru.
 ● Dveře a zárubně Acrodoors jsem vám schopni vyrobit a dodat i v protipožárním provedení EI30

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies