SAFE SCREEN

Datum: 15 11 2023

Safe Screen od společnosti SanSwiss jsou ochranné zástěny, dělicí přepážky a paravány, které poskytují individuální i kolektivní ochranu a výrazně snižují riziko šíření virů. Ochranné zástěny, přepážky a paravány jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a bezpečnostního skla, které splňuje normu EN 12150/1. Safe Screen zástěny lze jednoduše instalovat i udržovat.

Společně proti COVID-19. Všichni se dnes zajímají, jak bezpečně přivítat zákazníky a ochránit své zaměstnance. SanSwiss, tradiční výrobce sprchových koutů, přichází s novými ochrannými zástěnami, dělicími přepážkami a paravány, které zajistí dokonalou hygienu, umožní dialog i výměnu dokumentů při respektování bariér. Ochranné skleněné bariéry lze jednoduše a rychle instalovat. Mohou být umístěny na přepážce i v kanceláři. Jedná se o ideální řešení pro ochranu zákazníků i zaměstnanců. SanSwiss je na Vaší straně a zaručuje Vám dlouhodobé a bezpečné řešení!

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies