Dilatace Cosinus Slide® joint

Datum: 13 9 2023

Betonová podlaha je nejdůležitější částí každé výrobní a skladovací haly. Je to pracovní plocha pro manipulační techniku, skladovaný materiál i výrobní stroje. Žádná část haly není pro efektivitu provozu tak důležitá, jako podlaha. Opravit špatnou podlahu je vždy velmi problematické, a proto je důležité podlahu dobře zhotovit.

Součástí téměř každé průmyslové podlahy jsou dilatační spáry, které vyrovnávají nevyhnutelné smršťování betonu v důsledku procesu jeho vysychání.

Každý spoj v průmyslové podlaze je však zdrojem potenciálních problémů. Proto je potřeba nejen omezit množství spojů, ale také zohlednit kvalitu a provedení spoje. Řešení této výzvy, jejíž zvládnutí určuje, jak velký přenos zatížení spoj dokáže přenést, je velmi jednoduché – dilatace Cosinus Slide® joint.

Výhody:
Použitím dilatace Cosinus Slide® joint a s pomocí online kalkulátoru přenosu zatížení můžete:

  • optimalizovat konstrukci vaší podlahy;
  • snížit tloušťku betonové desky a (nebo) redukovat i její výztuž;
  • kdykoliv v budoucnu měnit dispozice, a to bez ohledu na spoje v podlaze;
  • zatížit podlahu kdekoliv chcete.

Více o produktu Cosinus Slide®

Cosinus Slide®

Spoj Cosinus Slide® je zdaleka nejvýkonnější kovový spoj do betonové průmyslové podlahy. Spoj Cosinus Slide® byl vynalezen v roce 2012  a představuje chytrou investicí do budoucnosti vaší průmyslové podlahy.
 
 
Proč právě Cosinus Slide®?
 
Za prvé a nejvíc viditelné: Má nejlepší ochranu hran na trhu. Známý tvar sinusové vlny na horní části podlahy zabraňuje vibracím a neutralizuje nárazy kol. Za druhé, méně viditelné, ale nejdůležitější: Má jedinečný a unikátní systém „dvojitého skluzu“ kontinuálního přenosu zatížení na trhu. Druhá sinusová vlna uprostřed podlahy, v kombinaci s průběžným 3D kotevním systémem, vytváří nejlépe fungující a vysoce účinný systém přenosu zatížení přes spoj po celé jeho délce. Toho dosahuje bez použití omezeného výkonu technologie hmoždinek použité u nekvalitních kopií.
 
Díky kombinaci těchto dvou výhod:
 
- Nejlepší systém přenosu zatížení: žádné omezení v tom, kam umístíte svůj regálový systém
 
- Snížení tloušťky podlahy při zachování její pevnosti
 
- Optimální provozní efektivita
 
- Méně nákladů v budoucnu na kovové spoje a údržbu betonové podlahy
 
- Méně výdajů v budoucnu na údržbu skladových zařízení (vysokozdvižný vozíky, roboti, ruční vysokozdvižný vozík, ruční paletový zvedák)
 
- Průběžný 3D kotevní systém (patentovaná technologie)
 
- Vysoká úroveň komfortu pro obsluhu vysokozdvižného vozíku
 
- Zamezení odstávek výroby během údržby

CAD soubory

Získejte novinky o materiálech nebo produktech - přímo do doručené pošty


Pokračováním v procházení našich webových stránek a používáním našich služeb souhlasíte s tím, že shromažďujeme údaje o vašich návštěvách.
Přečtěte si více...

Ano, rozumím

Změnit souhlas s používáním cookies